fbpx

Credit Agricole Bank Polska S.A

Doradca Klienta w Contact Center
Nazwa firmy: Credit Agricole Bank Polska S.A
Profil firmy: Bankowość, ekonomia, finanse
Stanowisko: Doradca Klienta w Contact Center

Miejsce pracy: Wrocław
Kontakt: kariera@credit-agricole.pl

STUDENT     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
ABSOLWENT magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów:
  • min. średnie wykształcenie
  • komunikatywność, miły głos i poprawna dykcja
  • pozytywne nastawienie wobec innych oraz silna motywacja do pracy
  • gotowość do stałego poszerzania wiedzy
  • umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna obsługa Klientów Banku
  • rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz sprzedaż produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb
  • realizacja operacji bankowych zleconych przez Klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunku organizacji i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (2150 zł brutto) + wysokie premie (dla najlepszych nawet do 2200 zł brutto)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość zatrudnienia na część lub cały etat)
  • elastyczne godziny pracy (system zmianowy z możliwością wpływania na grafik)
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej
  • realną możliwość awansów wewnętrznych (jasno określone ścieżki kariery)
  • dodatkowe bonusy za polecenie pracownika
  • atrakcyjną ofertę produktów bankowych
  • pracownicze ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • program sportowo-rekreacyjny Multisport
  • zniżki dla pracowników (gastronomia, kultura)
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Aby wziąć udział w rekrutacji, należy przesłać dokumenty aplikacyjne ( CV, List motywacyjny) na adres kariera@credit-agricole.pl  wraz z podanym w temacie wiadomości symbolem referencyjnym KCC/09/WR
Ilość etatów: 2

Termin ważności oferty: 01.05.2016