fbpx

DES Meble Sp. z o.o. Sp. K.

Pracownik działu eksportu

Nazwa firmy: DES Meble Sp. z o.o. Sp. K.
Profil firmy: Produkcja / Sprzedaż
Stanowisko: Dział Eksportu
Miejsce pracy: Ozimek
Kontakt: export@des.pl
Student
Tryb studiów
 dzienne;            zaoczne;             wieczorowe
Wymagania wobec kandydatów: – wykształcenie średnie lub wyższe

– biegła znajomość języka niemieckiego oraz dobra angielskiego w mowie

– Zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu

– dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność

– umiejętność organizacji i planowania czasu pracy

– prawo jazdy kategorii B z praktyką

–   Praktyczna znajomość Ms Office

Zakres obowiązków: – pozyskiwanie nowych klientów na podległych rynkach

– utrzymywanie relacji I pozyskiwanie zamówień od klientów firmy

– kontrola bieżących zamówień klientów

– koordynacja działań z naszymi pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy

– sporządzanie zleceń

Oferowane warunki zatrudnienia: – stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat

– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności oraz zaangażowania w pracy

– możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych

– szkolenie wdrożeniowe

– atrakcyjne warunki zatrudnienia

– niezbędne narzędzia pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 2
Termin ważności oferty: 31.03.2016