fbpx

Deutsche Post AG NL Wiesbaden

Listonosz

Nazwa firmy:  Deutsche Post AG NL Wiesbaden
Profil firmy:  Dystrybucja przesyłek
Stanowisko:  Listonosz
Miejsce pracy:  Wiesbaden, Frankfurt-Höchst, Bensheim
Kontakt:  Szymon Jańczyk – szymon.janczyk@deutschepost.de

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  bez znaczenia

Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

Prawo jazdy kat. B;

Dobra sprawność fizyczna, miłe usposobienie, niekaralność

Zakres obowiązków:  Doręczanie przesyłek pocztowych (listy i paczki) na terenie Wiesbaden, Frankfurt-Höchst lub Bensheim
Oferowane warunki zatrudnienia: Okres pracy: 03.07.2017-30.09.2017

Tygodniowy czas pracy: 38,5 godz.

Stawka na godz. 12,02 Euro

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV w języku niemieckiem na adres mailowy: szymon.janczyk@deutschepost.de

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w budynku Instytutu Politologii Uniwersytetu Opolskiego, Colegium Civitas, ul. Katowicka 89 w dniach 27-28.04.2017

Ilość etatów:  50

Termin ważności oferty:  24.04.2017