fbpx

Dobra Forma Sp. z o.o.

Projektant – Technolog

Nazwa firmy: Dobra Forma Sp. z o.o.
Profil firmy: Branża meblarska
Stanowisko: Projektant – Technolog
Miejsce pracy: Namysłów
Kontakt: b.piechocka@dobra-forma.pl tel. 607 655 242
STUDENT
     dzienne;                  zaoczne;                wieczorowe;
Kierunek studiów:  Studia techniczne

Preferowane kierunki: technologia drewna lub profil konstrukcyjny

ABSOLWENT
     magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: technologia drewna lub profil konstrukcyjny),
  • mile widzialna dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność stosowania narzędzi do projektowania/modelowania 2D i 3D,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi programów AutoCad, Solid Works, ArchiCad, pro100
  • umiejętność rysowania przestrzennego (izometria, aksonometria)
  • wiedza z obszaru branży meblarskiej (materiały, konstrukcje, systemy)
  • umiejętność tworzenia rysunku warsztatowego według wytycznych z wizualizacji obiektu,
  • kreatywność, samodzielność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
Zakres obowiązków:

  • projektowanie mebli na indywidualne zamówienie klienta,
  • sporządzanie kosztorysów wytworzenia oraz ofert cenowych dla klienta końcowego,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • koordynowanie procesów realizacji zamówień,
  • współpraca z klientami oraz kontrahentami,
  • obsługa technologiczna procesów związanych z produkcją mebli,
  • wykonywanie i opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzanie i usprawnianie prób technologicznych,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
  • praca nad projektami rozwojowymi w zakresie tworzenia nowych linii produktowych.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • bardzo ciekawą pracę w rozwijającej się firmie z branży meblarskiej, która pretenduje do lidera na rynku europejskim,
  • pracę w profesjonalnym zespole, złożonym z najlepszych Specjalistów w swoich obszarach,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV oraz list motywacyjny
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  30.04.2016