fbpx

Dorset Recruitment

Wsparcie techniczne z językiem niemieckim

Nazwa firmy: Dorset
Profil firmy: /consulting/IT/
Stanowisko: Wsparcie techniczne z językiem  niemieckim
Miejsce pracy: Praga
Kontakt: +420 602 526 146

Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:0 Idealnie absolwent filologii niemieckiej

Tytuł      magister;          X        licencjat;         X         inżynier;X
Kierunek studiów: Bez znaczenia

Wymagania wobec kandydatów: – Płynne posługiwanie się językiem niemieckim w mowie i piśmie

– Komunikatywna znajomość języka angielskiego

– Rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

– Umiejętność pracy w środowisku Windows

– Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta jest dodatkowym atutem, entuzjastyczni absolwenci szkól wyższych z pasją do technologii IT są również idealnymi kandydatami na stanowisko

– Wymagane jest posiadanie paszportu UE lub w przypadku kandydatów z poza Unii Europejskiej stały pobyt na terenie Republiki Czeskiej

Zakres obowiązków: – Obsługa połączeń przychodzących i e-maili od klientów z problemami technicznymi dla różnego oprogramowania i sprzętu

– Prowadzenie korespondencji mailowej, dotyczącej zagadnień technicznych

– Utrzymywanie kontaktu z pozostałymi działami w celu rozwiązania problemu

– Wyznaczanie priorytetów w rozwiązywaniu problemów klientów oraz wyjaśnienie zaistniałych problemów technicznych, rozwiązanie zaistniałych trudności, bądź przekierowanie problemu do osoby posiadającej wiedzę w danym zakresie

-Utrzymanie stałego kontaktu z klientami, do momentu gdy problem zostanie rozwiązany

Oferowane warunki zatrudnienia: – Pomoc przy relokacji

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

– Atrakcyjny pakiet socjalny

– Trening dający możliwość zapoznania się z oprogramowaniem oraz konsultacje w planowaniu dalszej kariery

– Bezpieczeństwo pracy dla firmy z tradycjami, istniejącej na rynku europejskim od wielu lat.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 10

Termin ważności oferty: 30.08.2016