fbpx

e-direct sp. z o.o.

Kierownik Projektów Informatycznych

Nazwa firmy: e-direct sp. z o.o.
Profil firmy: Programowanie pod zamówienie klienta, serwisy www, sklepy internetowe, platforma aukcyjna, marketing internetowy
Stanowisko: Kierownik Projektów Informatycznych
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: Mail: rekrutacje@e-direct.pl

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Informatyka, Dziennikarstwo, Edukacja, Zarządzania, filologia polska

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;
Kierunek studiów:   Informatyka, Dziennikarstwo, Edukacja, Zarządzania, filologia polska

Wymagania wobec kandydatów:
  • doświadczenie związane z zarządzaniem projektami interaktywnymi, najlepiej z udziałem e-commerce (w tym budowa stron www i portali, aplikacji, kampanie reklamowe SEO/SEM, social Media, audyty stron www, planowanie strategii marketingowych),
  • silne poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność przeprowadzania projektów terminowo i zgodnie z zaplanowanym budżetem,
  • metodyczne podejście do pracy oraz zwracanie uwagi na szczegóły,
  • doskonała znajomość technologii informatycznych,
  • doskonała umiejętność tworzenia harmonogramu zadań oraz wyznaczania ścieżki celów w obszarze projektu,
  • entuzjastyczne i zaangażowane podejście do pracy.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i komunikowanie się.
Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało kierowanie projektami internetowymi.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie wieloma projektami internetowymi jednocześnie, w celu dostarczania niezbędnych produktów zgodnie z harmonogramem i budżetem.
  • Kierowanie praca podległych zespołów,
  • Tworzenie i zarządzanie planami i harmonogramami projektów,
  • Tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym harmonogramów i kosztorysów,
  • Komunikowanie statusów realizacji projektów na wszystkich poziomach organizacji,
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Klientami, odpowiedzialność za zadowolenie oczekiwany poziom satysfakcji Klienta,
  • Pomoc w dopasowaniu procesów przepływu parcy do zmieniających się dynamicznie potrzeb,
  • Powołanie zespołów wdrożeniowych, prowadzenie spotkań grup działających przy realizacji projektu,
  • Przewodzenie i motywowanie zespołu wdrożeniowego,
  • Realizacja celów projektowych i zaplanowanego budżetu,
  • Terminowe zamykanie projektu.
  • Śledzenie oraz wprowadzanie najnowszych rozwiązań i technologii.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowę o pracę,
  • praca w siedzibie firmy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie składające się z płacy podstawowej oraz prowizji uzależnionej od efektów pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • informacje o dotychczas zrealizowanych projektach,
  • ewentualne referencje,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e‐direct Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.

  Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Termin ważności oferty: 11.03.2016