fbpx

FLUOROCHEMIKA POLAND SP. Z O.O.

TECHNOLOG

Nazwa firmy:  FLUOROCHEMIKA POLAND SP. Z O.O.
Profil firmy:  BRANŻA CHEMICZNA
Stanowisko:  TECHNOLOG
Miejsce pracy:  KĘDZIERZYN-KOŹLE
Kontakt:  14 637 4095 lub 14 637 2525

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:  Inżynieria chemiczna i procesowa

Wymagania wobec kandydatów:  Znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • tworzenie oraz doskonalenie receptur mieszanin chemicznych
  • organizacja i prowadzenie procesów produkcyjnych z zakresu chemii organicznej i nieorganicznej
  • przygotowywanie szarż produkcyjnych
  • wykonywanie analiz ilościowych i jakościowych
  • merytoryczne wsparcie zespołu produkcyjnego
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z przyjętym systemem jakości
Oferowane warunki zatrudnienia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00

Wynagrodzenie do uzgodnienia

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Dyplom ukończenia studiów wyższych
Ilość etatów:  1-2

Termin ważności oferty:  17.08.2017