fbpx

Fundacja Eko-Art Silesia

Koordynator Art Naif Festiwalu
Nazwa firmy:  Fundacja Eko-Art Silesia
Profil firmy:
Stanowisko:  Koordynator Art Naif Festiwalu
Miejsce pracy:  Katowice, Galeria Szyb Wilson
Kontakt:  galeria@szybwilson.org

Kierunek studiów:  Kulturoznawstwo, historia sztuki, zarządzanie w kulturze i pokrewne

Wymagania wobec kandydatów:  Szukamy osoby, która oprócz doświadczenia w pracy przy projektach kulturalnych:

  • zna język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • nie boi się nowych wyzwań i jest otwarta na naukę
  • potrafi organizować swoją pracę i podejmować samodzielne decyzje
  • jest obowiązkowa, rzetelna, terminowa i dyspozycyjna
  • mile widziana łatwość pisania tekstów i umiejętności ich redagowania
  • znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • kontakt z artystami z całego świata
  • pomoc w przygotowaniu wystawy festiwalowej
  • pozyskiwanie patronatów medialnych i współpraca z mediami
  • organizacja wydarzeń towarzyszących festiwalowi
  • tworzenie tekstów informacyjnych i promocyjnych
  • współpraca z instytucjami kultury oraz innymi partnerami
  • przygotowanie drukowanych materiałów promocyjnych
  • pomoc przy organizacji innych projektów Galerii Szyb Wilson
Oferowane warunki zatrudnienia:  Umowa-zlecenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV i list motywacyjny
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  21.10.2016