fbpx

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracji danych z j. niemieckim

Nazwa firmy: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Profil firmy:  Agencja pracy
Stanowisko: Specjalista ds. administracji danych z j. niemieckim
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  48 669 677 477

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Filologia germańska

Kierunek studiów:   Filologia germańska

Wymagania wobec kandydatów:  – znajomość j. niemieckiego (min. B2)

– znajomość j. angielskiego – mile widziane

– wysoka kultura osobista

– znajomość pakietu MC Office

– dyspozycyjność min. 30h w tygodniu

Zakres obowiązków:  – weryfikacja poprawności danych w systemie

– aktualizacja danych

– przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby managementu

– kontakt z wewnętrznym niemieckojęzycznym klientem

Oferowane warunki zatrudnienia:  – umowa o pracę (pełen lub część etatu)

– pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, karta lunchowa, bilety do kina, prywatna opieka medyczna, itp.)

– praca w międzynarodowym środowisku

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV w języku polskim
Ilość etatów:  4

Termin ważności oferty:  20.05.2017