fbpx

Hays Poland Sp. z o.o.

Specjalista w dziale dokumentacji transportowej z j. niemieckim

Nazwa firmy:  HAYS Poland
Profil firmy:  Rekrutacja
Stanowisko:  Specjalista w dziale dokumentacji transportowej z j. niemieckim
Miejsce pracy:  Kraków
Kontakt:  karwacka-kolodziej@hays.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: Jeśli poszukujesz pracy w międzynarodowej firmie w Krakowie…

Jeśli znasz język niemiecki na poziomie zaawansowanym…

Jeśli jesteś osobą zmotywowaną oraz szybko uczysz się nowych rzeczy…

Zapraszamy do aplikowania!

Dla jednej z międzynarodowych firm transportowych, rozpoznawalnej na całym świecie, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu specjalistów, wspierających procesy transportowe i administrowanie dokumentacją dla krajów niemieckojęzycznych.

Od kandydata na to stanowisko wymagamy biegłej znajomości j. niemieckiego, który umożliwi swobodną komunikację w tym języku (poziom min. B2), dobrej znajomości j. angielskiego (poziom min. B1), motywacji do uczenia się nowych rzeczy, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Doświadczenie zawodowe zdobyte w środowisku międzynarodowym / korporacyjnym lub w obszarze customer service będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków na tym stanowisku to między innymi: kompletowanie dokumentacji transportowej dla odpowiednich przesyłek, uzupełnianie informacji w systemie zgodnie z międzynarodową polityką transportową, polityką firmy oraz regulacjami celnymi, kontakt z klientem w j. niemieckim, rozwijanie istniejącej bazy danych o nowe informacje.

Uprzejmie informujemy, że powyższa oferta pracy dotyczy lokalizacji Kraków.

Oferowane warunki zatrudnienia:  Osobie zatrudnionej na tym stanowisku firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne) oraz możliwość rozwijania ścieżki kariery w strukturze firmy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim na adres mailowy: karwacka-kolodziej@hays.pl
Ilość etatów:  5

Termin ważności oferty:  19.01.2017-01.03.2017