fbpx

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.

Inżynier elektronik

Nazwa firmy:  Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Inżynier elektronik
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Małgorzata Okulska, tel. 518828014, biuro@hongbo.eu

Kierunek studiów: Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechanika-automatyka lub pokrewne)

Wymagania wobec kandydatów:
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką i automatyką
  • Znajomość zagadnień związanych z zakresu systemów kontrolowanych manualnie i elektronicznie
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechanika-automatyka lub pokrewne)
Zakres obowiązków:
  • projektowanie, rozwój i testowanie układów elektronicznych(źródeł światła?)
  • przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku ( Worst Case Analysis)
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą
  • wykonywanie testów i pomiarów
  • udział w projektach międzynarodowych
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i angielskim
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.04.2017