fbpx

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.

Planista Materiałowy

Nazwa firmy:  Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Planista Materiałowy
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Małgorzata Okulska, tel. 518828014, biuro@hongbo.eu

Kierunek studiów: wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne)

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe (logistyka lub pokrewne)
  • min doświadczenie 3 lata (na podobnym stanowisku)
  • znajomość języka angielskiego niezbędna
  • znajomość MS OFFICE, niezbędna
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość działania łańcucha dostaw
Zakres obowiązków:
  • Zamawianie części do produkcji pod względem prawidłowej realizacji planu produkcyjnego
  • Monitorowanie sprawności dostawców i doskonalenie oraz zarządzanie ich wydajnościami
  • Optymalizację poziomu zapasów w łańcuchu dostaw, levelizowanie dostaw
  • Opracowywanie raportów forecast, MPM, budgety, itp.
  • Planowanie dostaw, kontrola i optymalizacja transportów (ilości, terminy, wykorzystanie środka transportu)
  • Planowanie okien załadunkowych i rozładunkowych dla optymalizacji pracy magazynu
  • Kontrola obsoletów i uczestniczeniu w spotkaniach mających na celu ich redukcji
  • Kontrolę wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego
  • Planowanie kosztów pod nowe projekty (transport, obrót pojemnikami, etc.)
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i angielskim
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.04.2017