fbpx

“Karol Kania i Synowie” Sp z o.o.

Specjalista ds. analiz biochemicznych

Nazwa firmy: Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Specjalista ds. analiz biochemicznych
Miejsce pracy: Pawłowiczki
Kontakt: 774803226, rekrutacja@kania.net.pl
ABSOLWENT
     magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:  chemiczne bądź pokrewne

Wymagania wobec kandydatów:
  • Naukowca, bystrego obserwatora, który lubi przeprowadzać badania i potrafi wyciągać wnioski,
  • Członka zespołu, który szuka niekonwencjonalnych rozwiązań,
  • Osoby zaangażowanej i lubiącej wyzwania,
  • Pracownika znającego techniki analityczne,
  • Osoby biegle znającej język angielski,
  • Osoby mającej wykształcenie chemiczne lub pokrewne.
Zakres obowiązków:
  •  Prowadzenie badań, obserwacji, doświadczeń na poszczególnych etapach produkcji,
  • Analiza problemów jakościowych, wąskich gardeł oraz źródeł strat w procesie,
  • Efektywna współpraca z technologiami produkcji i kierownikami poszczególnych działów.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się Spółce,
  • Opiekę i wsparcie doradcy zawodowego,
  • Atrakcyjny system rozwoju osobistego i nowoczesny system motywacyjny,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Pracę w gronie osób zaangażowanych,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z 50 – letnią historią.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  31.05.2016