fbpx

Lufthansa Global Business Services

Młodszy Doradca ds. HR z Językiem Niemieckim

Nazwa firmy:  Lufthansa Global Business Services
Profil firmy:  Centrum usług księgowo-finansowych
Stanowisko:  Młodszy Doradca ds. HR z Językiem Niemieckim
Miejsce pracy:  Kraków
Kontakt:  joanna.borys@dlh.de

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Filologia Germańska, Zarządzanie oraz inne

Wymagania wobec kandydatów:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1)
  • Umiejętność obsługi Windows i MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na pracę w grupie
  • Systematyczność i dokładność
  • Zorientowanie na klienta
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
  •   Chęć podjęcia pracy w Krakowie
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz bazy kandydatów w odpowiednich systemach HR-owych
  • Procesowanie aplikacji pracowników, formularzy, statystyk i innych materiałów poufnych
  • Przygotowanie raportów i analiz z zakresu HR
  • Wspieranie pracowników w kwestiach związanych z administracją personalną oraz kalkulacją benefitów
  • Odpowiadanie na pytania pracowników dotyczące różnych obszarów HR za pośrednictwem maila, telefonu lub innymi drogami
  • Przygotowanie dokumentów personalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami ochrony danych osobowych
  • Opracowanie i aktualizacja wewnętrznych procedur
Oferowane warunki zatrudnienia:

  • Solidne wdrożenie do pracy i szkolenia zaawansowane
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
  • Pracę w przyjaznym zespole, w bardzo dobrej atmosferze
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
  • Unikalny pakiet benefitów
  • Elastyczny, dzienny czas pracy, sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obszarze Human Resources
  • Stabilne zatrudnienie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV/list motywacyjny
Ilość etatów:  15

Termin ważności oferty:  30.06.2017