fbpx

MACIEJ GOLDA EUROMAP

Inspektor Kameralny

Nazwa firmy: MACIEJ GOLDA EUROMAP
Profil firmy: Systemy informacji Przestrzenne, Geodezja, Rolnictwo
Stanowisko: Inspektor Kameralny
Miejsce pracy: Gmina Ozimek
Kontakt: biuro@euromap.com.pl

Student     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: informatyka, geodezja, rolnictwo,ochrona środowiska lub pokrewne

Absolwent      magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: Dyspozycyjność w okresie 15.06-30.09.2016, biegła znajomość obsługi komputera
Zakres obowiązków: Komputerowy pomiar powierzchni działek rolnych przy użyciu map satelitarnych, weryfikacja dokumentacji pokontrolnej, tworzenie bazy danych. Inne prace biurowe w zależności od aktualnych potrzeb
Oferowane warunki zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o dzieło
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, List motywacyjny (opcjonalnie)
Ilość etatów: 6

Termin ważności oferty: 15.06.2016