fbpx

Ambasada Urody Wellness & SPA

Kosmetyczka
Nazwa firmy: Ambasada Urody Wellness & SPA
Profil firmy: Wellness & SPA
Stanowisko: Kosmetyczka
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: magda@ambasadaurody.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: “Praca: kosmetyczka / CV / imię i nazwisko”

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie: min. technik usług kosmetycznych,
  • wiek: min. 30 lat,
  • doświadczenie w zawodzie lub praktyka: min. 5 lat,
  • umiejętności i doświadczenie poparte dyplomami lub certyfikatami np. manicure, pedicure, stylizacja paznokci, makijaż, praktyczne zastosowanie peelingów chemicznych w zabiegach kosmetycznych, zabiegi wykonywane przy zastosowaniu urządzeń kosmetycznych (mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa, depilacja laserowa itp.).
Zakres obowiązków:
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę,
  • dobre warunki finansowe,
  • systematyczny rozwój zawodowy (szkolenia, wewnętrzna księga jakości),
  • doświadczony, zgrany i otwarty na współpracę zespół,
  • praca w prestiżowym ośrodku znanym w całej Polsce,
  • pakiety pracownicze np. bony upominkowe wyłącznie w cenie kosmetyków wykorzystanych podczas zabiegu itp.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem
Ilość etatów: 1
Termin ważności oferty:  –