fbpx

Polski HR A-trybut S.A.

KELNER/KA

Nazwa firmy: Polski HR A-trybut S.A.
Profil firmy: Agencja pracy dla osób niepełnosprawnych
Stanowisko: Konsultant Infolinii
Miejsce pracy: Opole ul. Sosnkowskiego
Kontakt: 735933883
Absolwent      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Poprawna dykcja, miły głos

Znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków: Telefoniczne przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów firmy.

Telefoniczne udzielanie informacji, obsługa połączeń przychodzących.

Sprzedaż usług.

Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Oferowane warunki zatrudnienia: Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy.

Kompleksowe szkolenie wstępne.

Pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

CV

Ilość etatów: 3

Termin ważności oferty: Od 19.05.16 do 19.06.16