fbpx

 POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLU

MŁODSZY KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ
Nazwa firmy:  POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OPOLU
Profil firmy:  –
Stanowisko:  MŁODSZY KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ
Miejsce pracy:  OPOLE
Kontakt:  UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH 27 45-005 OPOLE TEL.774420504
 pcpropole@wp.pl

Absolwent
Tytuł      magister;                  licencjat;
Kierunek studiów:  pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie

Wymagania wobec kandydatów:
  • komunikatywność;
  • empatia;
  • posiadanie prawa jazdy oraz samochodu  ;
  • otwartość na nowe doświadczenia;
  • umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów z zakresu ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy o pomocy społecznej i kpa;
  • dobra umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętność zdobywania i wykorzystywania informacji z różnych źródeł;
  • umiejętność analizy i oceny uzyskanych informacji;
  • bardzo dobra umiejętność organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność oraz wysokie poczucie odpowiedzialności.
Zakres obowiązków:  Udzielanie pomocy i wsparcia rodzinom w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej;
Oferowane warunki zatrudnienia:  Umowa o pracę, pełen etat, zadaniowy czas pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, list motywacyjny
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  31.10.2016