fbpx

Senior Vip Sp. z o.o.

Opiekun/ka Osoby Starszej

Nazwa firmy: Senior Vip  Sp. z o.o.
Profil firmy: Świadczenie Usług Opiekuńczych
Stanowisko: Opiekun/ka Osoby Starszej
Miejsce pracy: Niemcy i Wielka Brytania
Kontakt: Praca w Niemczech: Aleksandra Kwiatkowska

Tel. 510 – 010 – 993

E-mail: kontakt@seniorvip.de

Praca w Wielkiej Brytanii: Przemysław Pałka

Tel. 502 – 926 – 052

STUDENT
Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Pedagogika, Psychologia, Socjologia, Filologia germańska, Filologia angielska

ABSOLWENT
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: – wykształcenie wyższe – mile widziane;

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego;

– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;

– miłe usposobienie, cierpliwość, empatia;

– dyspozycyjność;

– osoba niepaląca;

– prawo jazdy – mile widziane

Zakres obowiązków: – sprawowanie opieki nad Osobami Starszymi: pomoc przy chodzeniu/wchodzeniu po schodach, pomoc przy higienie, ubieraniu itp.
Oferowane warunki zatrudnienia: – legalne zatrudnienie;

– stała opieka koordynatora na terenie Niemiec i Wielkiej Brytanii;

– ubezpieczenie na czas wyjazdu;

– wyżywienie i zakwaterowanie w domu Podopiecznego;

– krótsze i dłuższe wyjazdy;

– przejazd do Niemiec i Wielkiej Brytanii oraz z Niemiec i Wielkiej Brytanii na koszt firmy;

– atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV wraz ze zdjęciem
Ilość etatów: 20

Termin ważności oferty: od 17.06.2016r. do 17.08.2016r