fbpx

SFD Spółka Akcyjna

Specjalista ds. Eksportu z j. rumuńskim

Nazwa firmy:  SFD Spółka Akcyjna
Profil firmy:  Lider sprzedaży suplementów diety na rynku polskim
Stanowisko:  Specjalista ds.Eksportu z j. rumuńskim
Miejsce pracy:  SFD Spółka Akcyjna
Głogowska 23C
45-315 Opole
Kontakt:  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b0e2a8dd509948a2ace87ccbc88292b6

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Absolwent
Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: Idealny kandydat:

  • posiada znajomość j. rumuńskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiada doświadczenie w pracy w obsłudze klienta
  • jest zainteresowany rozwojem w obszarze suplementów diety
  • jest chętny do pracy, dokładny, uczciwy i sumienny
Zakres obowiązków:
Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów rumuńsko-języcznych

  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży

  • negocjacje warunków handlowych

  • organizacja i nadzorowanie dostaw do klientów

  • nadzór nad poprawnością dokumentacji handlowo-sprzedażowej

Oferowane warunki zatrudnienia: Wybranym kandydatom oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia
  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie prywatna opieka medyczna)
  • atrakcyjne pracownicze zniżki na suplementy diety
  • nielimitowaną kawę i herbatę
  • niekorporacyjną atmosferę pracy

Ilość etatów:  1