fbpx

TK Finanse sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Nazwa firmy: TK Finanse sp. z o.o.
Profil firmy: Spółka sprzedażowa, branże – finanse
Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: ul. Szkolna 15

47-225 Kędzieźyn-Koźle, woj. opolskie

Kontakt: rekrutacja@tkfinanse.pl

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów: ekonomia               ekonomia                 ekonomia

Wymagania wobec kandydatów: – Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku,
– Wykształcenie min. średnie,
– Zainteresowanie obszarem marketingu (mile widziane zainteresowanie grafiką komputerową),
– Dobra znajomość pakietu MS Office,
– Kreatywność, samodzielność oraz konsekwencja w dążeniu do celu,
– Umiejętność dobrego budowania relacji interpersonalnych i współpracy.
Zakres obowiązków: – Współudział w przygotowywaniu strategii marketingowych prowadzących do realizacji celów,
– Pomoc w opracowywaniu kampanii marketingowych, materiałów promocyjnych,
– Przygotowywanie akcji promocyjnych,
– Kreowanie wizerunku firmy z uwzględnieniem specyfiki rynku,
– Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję (gromadzenie danych, ich analiza i tworzenie rekomendacji),
– Wsparcie działu marketingu w bieżących pracach.
Oferowane warunki zatrudnienia: – Umowę o pracę,
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
– Rozwój oraz pracę w dynamicznym zespole.
– Udział w tworzeniu koncepcji i realizacji ciekawych projektów,
– Niezbędne narzędzia pracy.Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mial: rekrutacja@tkfinanse.pl z dopiskiem w temacie – Marketing,
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem,
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  do 25 marca 2016 roku