fbpx

Citi (Citi Handlowy, Citi Service Center Poland)

Program Praktyk Letnich

Nazwa firmy: Citi ( Citi Handlowy, Citi Service Center Poland)
Profil firmy: Finanse / IT
Stanowisko: Program Praktyk Letnich
Miejsce pracy: Warszawa
Kontakt: www.karierawciti.pl
STUDENT      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:  Administracja,  Bankowość, Dziennikarstwo, Ekonomia, Filologia, Finanse, Informatyka, Lingwistyka, Marketing, Matematyczne, Metody ilościowe, Prawo, Psychologia, Rachunkowość, Socjologia, Telekomunikacja, Zarządzanie

 

Wymagania wobec kandydatów: Chcesz rozwijać swoją karierę w sektorze finansów, ale brak Ci doświadczenia zawodowego? Program Letnich Praktyk w Citi Handlowy i Citi Service Center Poland to 2,5-miesięczna praktyka, podczas której zdobędziesz wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Chcesz realizować ciekawe projekty w różnych obszarach (m.in. Bankowość, Finanse, IT, Marketing i wiele innych)? Aplikuj do 31 marca!

Program Praktyk Letnich skierowany jest do studentów od trzeciego roku studiów. Podczas trwania programu uczestnicy mają okazję realizować ciekawe projekty, poznać specyfikę pracy w bankowości oraz zbudować kontakty zawodowe w ramach Grupy Citi w Polsce (Citi Handlowy, Citi Service Center Polska, Dom Maklerski Citi Handlowy).

Zakres obowiązków:  Każdy uczestnik programu zdobywa wiedzę i doświadczenie pod okiem indywidualnego opiekuna. Ponadto, studenci biorą udział w szkoleniu Orientation, podczas którego poznają historię, kulturę, organizację oraz zasady funkcjonowania Grupy Citi w Polsce. Oprócz tego uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich szkoleniach oraz rozmaitych zajęciach integracyjnych. Na początku lipca dla praktykantów organizowany jest wyjazd integracyjny połączony z wolontariatem. W poprzednich latach uczestnicy programu nakręcili Libdub’a, videoblog oraz brali udział w projekcie Innowator.
Oferowane warunki zatrudnienia: Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie. Po zakończeniu programu czeka na nich wiele możliwości rozwoju – w zależności od osiągnięć zdobytych w trakcie odbywania praktyk, a także etapu studiów, na którym się znajdują.

Poznaj szczegóły Programu Praktyk Letnich:

http://www.citihandlowy.pl/poland/kariera/program-praktyk-letnich.htm

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w j. angielskim
Ilość etatów: 1

 

Termin ważności oferty:  15.04.2016