fbpx

TK Finanse sp. z o.o.

Młodszy Specjalista IT – Stażysta

Nazwa firmy: TK Finanse sp. z o.o.
Profil firmy: Spółka sprzedażowa, branże – finanse
Stanowisko: Młodszy Specjalista IT – Stażysta
Miejsce pracy:  ul. Szkolna 15, 47-225 Kędzieźyn-Koźle, woj. opolskie
Kontakt:  rekrutacja@tkfinanse.pl

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów: Informatyka               Informatyka                 Informatyka

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;
Kierunek studiów: Informatyka               Informatyka             Informatyka

Wymagania wobec kandydatów: – Dyspozycyjność min. 30 godzin w tygodniu,

– Znajomość zagadnień z administracji systemami Windows oraz z obsługi Microsoft Office,

– Znajomość budowy sprzętu informatycznego,

– Znajomość budowy oraz funkcjonowania sieci teleinformatycznych,

– Wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe informatyczne lub elektroniczne),

– Prawo jazdy kat. B, (gotowość do wyjazdów krajowych),

– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

– Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

– Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków: – Wsparcie zespołu IT w rozwiązywaniu złożonych problemów.

– Obsługa zgłoszeń serwisowych,

– Podstawowa administracja systemami Windows oraz systemami wewnętrznymi,

– Instalacja komputerów oraz innych urządzeń IT,

– Podstawowe naprawy sprzętu (komputery, drukarki itp.),

Oferowane warunki zatrudnienia: – Płatny staż,

– Szansa na podjęcie stałej współpracy po zakończeniu stażu,

– Możliwość nauki i zdobycia wiedzy praktycznej,

– Rozwój oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mial: rekrutacja@tkfinanse.pl z dopiskiem w temacie – IT

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty: Do 15 marca 2016 roku