fbpx

Multi Solutions Sp. z o.o.

Audytor/Ankieter

Nazwa firmy: Multi Solutions Sp. z o.o.
Stanowisko: Audytora/Ankieter
Miejsce pracy: miejsce zamieszkania i okolice
Kontakt: rekrutacja@multisolutions.pl

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:    każdy

Absolwent
Tryb studiów: dzienne; zaoczne; wieczorowe;
Kierunek studiów: każdy

Wymagania wobec kandydatów: Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
Dyspozycyjność 1 – 3 dni w tygodniu;
Posiadanie smartfona z Androidem – potrzebne do wprowadzania danych;
Komputer z dostępem do Internetu;
Rzetelność i sumienność w realizacji zleceń;
Samodzielność i zaangażowanie.Mile widziane osoby zatrudnione lub prowadzące własną działalność gospodarczą, zainteresowane dodatkową pracą.
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie krótkich wywiadów z respondentami;
Uzyskanie odpowiedzi od mieszkańców we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h);
Raportowanie;Obsługiwany obszar: miejsce zamieszkania i okolice.Przewidywany zasięg pracy – ok. 100 km.
Oferowane warunki zatrudnienia: Atrakcyjne wynagrodzenie;
Zwrot kosztów paliwa;
Umowę zlecenie lub umowę o współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą;
Długofalową współpracę oraz regularne zlecenia;
Szkolenie stanowiskowe.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV

Termin ważności oferty:  –