PKF BPO CONSULT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.

Asystent księgowego ds. rachunkowości

Nazwa firmy: PKF BPO CONSULT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.K.
Profil firmy: Usługi finansowe, rachunkowości zarządczej, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa rachunkowego
Stanowisko: Asystent księgowego ds. rachunkowości
Miejsce pracy: Opole, ul. Kołłątaja 11
Kontakt: ewa.sasiadek@pkfpolska.pl

STUDENT Tryb studiów:     dzienne;           x       zaoczne;               x   wieczorowe;
Kierunek studiów: Rachunkowość, Finanse, Podatki
ABSWOLENT Tytuł    x  magister;              x    licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów: Rachunkowość, Finanse,  Podatki

Wymagania wobec kandydatów:

·         znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości oraz podatków;

·         podstawy znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;

·         dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

Zakres obowiązków:

·         nauka prowadzenia książki przychodów i rozchodów;

·         nauka prowadzenia ksiąg rachunkowych;

·         sporządzanie deklaracji podatkowych,

·         przygotowywanie raportów finansowych dla klientów;

Oferowane warunki zatrudnienia: Staż dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne – z gwarancją zatrudnienia po stażu
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1-2

Termin ważności oferty: 31.03.2016