fbpx

SDZLEGAL Schindhelm Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. K.

SDZLEGAL SCHINDHELM jest firmą prawniczą, będącą częścią sieci międzynarodowych kancelarii gospodarczych. W Polsce nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Warszawie. Oferujemy usługi prawne w zakresie min. prawa pracy, spółek, zamówień publicznych, gospodarki odpadami, postępowania sądowego, prawa budowlanego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz doradztwa podatkowego. Naszym atutem jest również doskonała znajomość i doradztwo w zakresie prawa niemieckiego. Nasza Kancelaria otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane min. przez Chambers & Partners, HOME&MARKET i Gazetę Prawną.

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

Informacje na temat wolnych miejsc pracy dostępne są na naszej stronie internetowej( link). Aplikuj online lub wyślij swoją aplikację pocztą; mile widziane są także aplikacje składane poza procesem rekrutacji. Jeżeli uznamy, że pasujesz do naszej firmy, zaprosimy Cię na wstępną rozmowę. Podczas niej spotkasz się z partnerem kierującym zespołem, do którego poszukujemy nowych osób. Dostaniesz szansę przedstawienia swojej osoby, a my przedstawimy Ciebie naszej firmie, wprowadzimy w strukturę oraz opowiemy o panujących u nas zasadach. Po przeprowadzeniu kolejnej, bardziej szczegółowej rozmowy, będziemy wiedzieli, czy możemy zaprosić Cię na pokład.

 
Jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat do pracy w Państwa organizacji?

Tytuł, doktorat, LL.M. lub doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych za granicą stanowią pozytywne czynniki. Jednak decydujące jest zachowanie, zdolności interpersonalne i przede wszystkim umiejętność zapewnienia klientom Kancelarii oczekiwanego wsparcia.

Jakie pytania najczęściej są zadawane na rozmowach rekrutacyjnych przez potencjalnych kandydatów?
  1. Dla jakich klientów będę pracować i czy będę mieć z nimi bezpośredni kontakt?
  2. Czy oprócz wynagrodzenia oferują Państwo dodatkowe korzyści?
  3. Chciałbym móc łączyć sprawy rodzinne z pracą. Jakie są godziny pracy i czy istnieją możliwości wykonywania pracy w niepełnym wymiarze?

Wrocław (siedziba główna), Warszawa (oddział)

CV