fbpx

Rekrutacja do CEE Fintech Leaders Forum

To już piąta edycja międzynarodowego programu dla studentów z regionie Europy Wschodniej i Centralnej. Zapraszamy do rekrutacji wszystkich, tych których interesuje wykorzystanie nowych technologii w świecie finansów – sztucznej inteligencji, Big Data, Open Banking, cyberbezpieczeństwo, systemy płatności i ubezpieczeń w sieci, czy rozwój start-upów z tej branży w regionie CEE. Udział w programie jest bezpłatny i odbywa się w Warszawie.

4 dni spotkań i dyskusji

W tym roku CEE Fintech Leaders Forum trwa 4 dni, a każdy z nich poświęcony będzie innym tematom.

 • Dzień I: AI & Big Data
 • Dzień II: Technologia Blockchain & Open Banking
 • Dzień III: Case Study (wykorzystanie nowych technologii w świecie finansów)
 • Dzień IV: Debaty i dyskusje panelowe
 • Celem wydarzenia jest stworzenie platformy komunikacji studentów z regionu CEE, gdzie będą mogli nawiązać znajomości, wymienić się doświadczeniami i wziąć udział w profesjonalnych warsztatach. Zajęcia, w których studenci wezmą udział łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem związanym z rynkiem kapitałowym. Fundacja im. Lesława A. Pagi ściśle współpracuje z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizując Forum mamy nadzieję, na nawiązanie stałej interregionalnej współpracy w samym centrum Europy.

  Zgłoszenia do pierwszego etapu rekrutacji przyjmujemy do 10 listopada 2019 r. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod adresem: https://bit.ly/2lzzrXa

  Po więcej informacji zapraszamy na stronę programu: https://bit.ly/2n925PL
  Zachęcamy do udostępnienia informacji o rekrutacji na profilach społecznościowych: https://bit.ly/2IFX4po

  W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Justyną Florczak: jflorczak@paga.org.pl