fbpx

Rekrutacja do KSAP

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego (KSAP) podległa Prezesowi Rady Ministrów przygotowuje młodych ludzi do pracy w administracji publicznej. Kształcenie w KSAP jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas studiów wyższych. W tym celu słuchacze wyposażani są w specjalistyczną wiedzę, kształtują postawę służby społeczeństwu oraz rozwijają zdolności menedżerskie.

KSAP od prawie 30 lat kształci przyszłych liderów administracji publicznej. Szkoła posiada unikalne doświadczenie w przygotowaniu i organizacji programów odpowiadających specyficznym potrzebom i wyzwaniom stojącym przed administracją publiczną.Ponad 1300 osób, które osiągnęły sukces zawodowy,w tym m.in.:

  • ministrowie,
  • dyrektorzy generalni,
  • dyrektorzy departamentów,
  • ambasadorowie.

Sprawnie projektują i skutecznie wdrażają polityki państwa.Wykorzystują swoją wiedzę, umiejętności oraz potencjał menedżerski i przywódczy w służbie Rzeczypospolitej. Pracują w administracji centralnej i terenowej,w placówkach dyplomatycznych RP, w organizacjach i instytucjach międzynarodowych.
Dyplom Krajowej Szkoły umożliwia uzyskanie statusu urzędnika służby cywilnej.

Zapraszamy wszystkich absolwentów studiów jednolitych oraz drugiego stopnia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom absolwentów szkół wyższych:

  • dokumenty będą przyjmowane od 1 czerwca do 14 sierpnia online,
  • rozpoczęcie egzaminów zaplanowano na 28 sierpnia br.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz programu kształcenia znajdują się na stronie KSAP.
Ulotkę informacyjną znajdziesz tutaj.