fbpx

Rusza Program mentorski E(x)plory

Program mentorski E(x)plory to roczny cykl opieki mentorskiej, którego celem jest wsparcie naukowców oraz innowatorów, w drodze do osiągnięcia naukowych oraz biznesowych celów.

Kierujemy go do wszystkich osób, w wieku 18-25 lat, zainteresowanych rozwojem swoich naukowych oraz biznesowych projektów.

To niepowtarzalna okazja, aby pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów przybliżyć się do realizacji wyznaczonych celów. Skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia osób, które w świecie biznesu, nauki oraz innowacji funkcjonują już długo i odnoszą sukcesy.

Agnieszka Skala – Politechnika Warszawska, Joanna Grandzicka i Małgorzata Jasnoch – TEAL Action Global Learning, Magda Kwoska i Marcelina Chojnacka – PwC, Ula Nairne – StarFinder, Michał Rybak. To tylko kilka nazwisk z grupy mentorów Programu mentorskiego E(x)plory. Mentorzy otoczą swoją ekspercką opieką uczestników Programu. Podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. To niepowtarzalna możliwość zainwestowania w rozwój swój i swoich pomysłów.

Program mentorski będzie trwać od stycznia do grudnia 2019 roku. Uczestnicy otrzymają 10 h wsparcia bezpośredniego oraz 15 h wsparcia on-line. Udział w programie jest bezpłatny!

Docelowo do udziału w programie wybranych zostanie 20 najlepszych aplikacji.

Aby wziąć udział w Programie należy zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem formularza on-line. Szczegóły dotyczące programu, zasady rekrutacji oraz sylwetki mentorów dostępne na stronie www.explory.pl.

Rekrutacja trwa tylko do 28 stycznia!