Rusza rekrutacja do kolejnej edycji programu Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO) – Ambasadorowie Karier UE 2019/2020

Biuro Dyrektora Politycznego MSZ z przyjemnością informuje, że rusza rekrutacja do kolejnej edycji programu Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO) “Ambasadorowie Karier UE 2019/2020”.

Zadaniem “Ambasadorów Karier UE” będzie aktywne promowanie w roku akademickim 2019/2020 możliwości pracy w instytucjach UE, udzielanie informacji zainteresowanym studentom oraz absolwentom, organizowanie spotkań z urzędnikami UE, współpraca z MSZ, Przedstawicielstwem KE w Warszawie oraz organizacjami i samorządami studenckimi. Wspólnie z resortem dyplomacji oraz siecią Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej „Ambasadorowie Karier UE” będą organizować spotkania i wykłady otwarte o promocji zatrudnienia.

Wybrani kandydaci wezmą udział w szkoleniu organizowanym przez EPSO: dwie osoby w Brukseli, pozostali „Ambasadorowie Karier UE” – w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie. Szkolenie dla ambasadorów jest bezpłatne. Opiekę nad programem sprawuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Więcej informacji o samym programie znajduje się pod adresem: https://epso.europa.eu/job-opportunities/eu-careers-student-ambassadors_en

Zgłoszenia proszę przesłać do piątku 01 lutego 2019 r., do godz. 11.00 na adres kariera@uni.opole.pl