Ruszyła kolejna edycja konkursu Audit OdyssEY

Wystartowała V edycja konkursu dla studentów Audit OdyssEY. To idealna okazja do sprawdzenia, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.
Jest to konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością, którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor
w codziennej pracy. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów
i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo.
Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study – etap trzeci. Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra
m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji. Dodatkowym elementem konkursu jest Misja Next Wave, w której można wziąć udział indywidualnie. Trzy osoby, które najlepiej poradzą sobie z rozwiązaniem zadania otrzymają cenne nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia do 31 marca.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.