fbpx

See&Say – przedłużony termin zgłoszeń do 4 listopada 2018

See&Say to prawdziwa akademia kreatywności, akademia prowadzona w niepowtarzalnej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozmowom i nauce. Przy każdej edycji wydarzenia zachęcamy do udziału wszystkich młodych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą kreatywną. Każdy kto dostanie się na konsultacje wyciąga to, co ma najlepszego w swojej teczce i prezentuje na spotkaniu z zasłużonym już gronem ekspertów.


W See&Say 2018 przyjmujemy zgłoszenia w 18 kategoriach:

Social media
Creative Writing
Moda
Audio
Event
PR
Graphic Design
Product Design
Ilustracja
Fotografia
Typografia
Reklama
Copywriting
Animacja
Video
Creative Technology
Instalacja/Videoinstalacja
Gra


To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skupiające ponad 40 przedstawicieli tak różnych branż kreatywnych naszego kraju. To również wydarzenie, które pomaga zwrócić na siebie oczy szerszej publiczności i środowiska kreatywnego. Najlepsze prace z Przeglądu Portfolio prezentujemy na specjalnym wernisażu, a najwyżej oceniani twórcy mogą bezpłatnie zgłosić swoje prace na organizowanym co roku Polskim Festiwalu Kreatywności KTR.

Tegoroczna edycja Przeglądu odbędzie się 23 listopada w godzinach 10:00-18:00 w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Oprócz konsultacji uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu dedykowanych im warsztatach. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Więcej informacji: https://seesay.pl/

Relacja z zeszłorocznej edycji: KLIKNIJ I ZOBACZ