Wartości firmowe – Shared Values – czyli 5 zasad, które stanowią fundament naszej firmy, określają kulturę, sposób prowadzenia działalności zwróconej zarówno ku klientom, jak i ku swoim pracownikom. Ponadto na szkoleniu dowiesz się: czym się zajmuje firma Ista? Jakie benefity czerpią pracownicy zatrudnieni w firmie? I najważniejsze – co odróżnia firmę Ista od innych firm?

Spotkanie poprowadzą:

Martyna Wilczek – absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Ekonomicznym. Od 4 lat pracuje w Ista. Pracę rozpoczynała jako Młodszy Specjalista ds. Supportu, a po 1,5 roku pracy w firmie wygrała w Assessment Center i objęła stanowisko kierownicze.

Roman Sosada – absolwent Politechniki Opolskiej. W Ista pracuje od 4 lat. Tak samo jak Martyna, karierę rozpoczął jako zwykły pracownik biurowy, a od 1,5 roku, po udziale w Assessment Center, jest kierownikiem zespołu.

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31 sala szkoleniowa nr 1, DS Kmicic

07 marca 2019, godz. 10:00 – 12:00