fbpx

Sięgaj daleko, a nawet dalej z Deloitte. Do 11 kwietnia trwa wiosenna kampania rekrutacyjna Deloitte

Warszawa, 11 marca 2019 r. – Jak co roku firma doradcza Deloitte otwiera wiosenną rekrutację. Na studentów czeka ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk. Do jednego z najlepszych pracodawców dołączyć mogą studenci co najmniej trzeciego roku i absolwenci, mający zdolności analityczne i dobrze mówiący po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 11 kwietnia.

Na chętnych czekają praktyki w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego, a także w Kancelarii Deloitte Legal i zespołach technologicznych. CV można przesyłać do 11 kwietnia. Praktyki w Deloitte to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłej karierze.

Po pierwsze rozwój

Dlaczego warto aplikować? Młodzi wskazują na rozwój i dużą dawkę wiedzy merytorycznej. „W trakcie naszych praktyk, młode talenty stają się częścią zespołów projektowych i biorą aktywny udział w przygotowywaniu rozwiązań, które wyróżniają Deloitte na rynku. Uczą się m.in. pracy zespołowej, projektowej oraz szlifują język obcy. Na ogół realizują kilka projektów, dzięki czemu mogą poznać charakterystykę pracy z różnymi klientami. Niewątpliwie to szansa do sprawdzenia się w praktyce i potężną dawkę nauki przez doświadczenie” – mówi Anna Łukawska, Employer Branding Manager z Deloitte.

Praktyki pod okiem najlepszych

To także szansa na pracę z najlepszymi specjalistami w branży. Świadczą o tym nagrody i wyróżnienia w biznesowych rankingach. Dla przykładu dział Audytu Deloitte jest najlepszym audytorem spółek giełdowych w Polsce wg rankingu „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”, dział Doradztwa Finansowego to największy doradca transakcyjny w Europie i na świecie według „Mergermarket”, a Doradztwo Podatkowe jest liderem pod względem liczby doradców i liczby obsługiwanych spółek giełdowych w Polsce (wg rankingu „Rzeczpospolitej”). Sukces rynkowy stoi także za najbardziej wszechstronnym zespołem Konsultingu, szeroko doświadczonym także w obszarze transformacji biznesowej i technologicznej. Praktyki w Deloitte są więc okazją do pracy pod okiem najlepszych, z gwarancją regularnego feedbacku. To wszystko skutkuje wartościowym doświadczeniem, rozwojem kompetencji, a w efekcie silnym wpisem w CV.       

Atmosfera

Deloitte to także niezwykła atmosfera współpracy podczas pracy projektowej, ale też dostęp do inicjatyw wewnątrz firmy organizowanych w ramach Programu Employee Well being. Praktykanci także korzystają z jego benefitów – otrzymują m.in. kartę Multisport oraz dostęp do grup sportowych „Deloitte Adventure Team”. Mogą korzystać z pakietów biegowych, trenować zespołowo, czy brać udział w inspirujących spotkaniach w ramach inicjatywy People@Deloitte.

Wszystko zależy od Ciebie. I kropka

Praktyki w Deloitte od lat są kuźnią talentów i szansą na zdobycie różnorodnego doświadczenia już na początku zawodowej przygody. Aplikować mogą studenci i absolwenci wszystkich kierunków. Dla większości to pierwszy krok w profesjonalnej karierze, który dla wielu owocuje ofertą stałego zatrudnienia.  Zrób pierwszy krok – wybierz ofertę dla siebie i zaaplikuj. Teraz wszystko zależy od Ciebie.     

Zgłoś swoją aplikację do 11 kwietnia 2019: www.kariera.deloitte.pl/