fbpx

Strefy Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego

– przygotowaliśmy dla Ciebie przestrzeń, dzięki której sam proces rekrutacji okaże się jeszcze prostszy

Skorzystaj, w pełni bezpłatnie, z wybranych stref Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego

 

Kiedy? 21.04.2020

Gdzie? Adres: Uniwersytet Opolski, hol budynku głównego (I i II piętro), ul. Oleska 48 45-052 Opole

Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Strefa konsultacji CV

W tym miejscu będziesz miał/a możliwość skonsultowania swojego dokumentu. Specjaliści obecni w strefie CV wskażą Ci, które elementy należy poprawić, aby Twoje CV było bardziej atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy.

i

Strefa ksero

Nie zdążyłeś/aś wydrukować CV? Na Giełdzie Pracy będzie taka możliwość!
– zbierz pendrive i wydrukuj swój dokument na miejscu. W specjalnie wyznaczonej strefie ksero Wolontariusz będzie czekał właśnie na Ciebie.

Strefa ofert pracy i spotkań

W tej strefie dowiesz się o aktualnych ofertach pracy, które przygotowali dla Ciebie pracodawcy. Poznając konkretne wymagania będziesz mógł osobiście podejść do stoiska wybranej firmy i dopytać o szczegóły oferty. Przestrzeń na II piętrze pozwoli Ci porozmawiać z pracodawcą w kameralnej atmosferze, by poznać bliżej warunki pracy, atmosferę w firmie i wyzwania jakie na Ciebie czekają.

Strefa beauty

Jak wygląda profesjonalny makijaż biznesowy? Na Giełdzie Pracy zapraszamy do strefy, gdzie profesjonaliści zaprezentują jak powinien wyglądać makijaż, który idealnie sprawdzi się na rozmowie o pracę, zdjęciu do CV, pomoże nienagannie wyglądać na egzaminie czy innym stresującym wydarzeniu w Twoim życiu.

Strefa foto

… czyli zrób zdjęcie do CV!
Chcesz sobie zrobić profesjonalne oraz nowoczesne zdjęcie, które będziesz mógł wykorzystać do CV? W specjalnej strefie zdjęcia do CV będziesz miał/a  taką możliwość! Fotograf obecny na Giełdzie Pracy pokaże Ci, jak prawidłowo ustawić się do zdjęcia,  następnie zrobi Ci zdjęcie, które od razu otrzymasz na swój adres e-mail. Ubierz się profesjonalnie i zrób zdjęcie razem z ACK.

Strefa prac dyplomowych

Chciałbyś oprzeć temat swojej pracy licencjackiej lub magisterskiej na przykładzie danej firmy? Szukasz eksperta – przedsiębiorcy, który udzieli Ci wsparcia i konsultacji podczas przygotowywania pracy dyplomowej? Skorzystaj ze strefy i poznaj pracodawców zainteresowanych współpracą.