fbpx

Stwórz artykuł i wygraj komplet książek oraz praktyki z ZASTRZEZONE.PL

Weź udziału w konkursie organizowanym przez Kancelarię Brandingową Brandelaw!

Kancelaria Brandelaw (zastrzezone.pl) zajmuje się zastrzeganiem nazw i logotypów dla firm i produktów jako znaki towarowe w Polsce i Unii Europejskiej. W obrębie naszych działań skupiamy się na ochronie prawnej marki firmy. Zajmujemy się także doradztwem i monitoringiem potencjalnych naruszeń prawa do znaku. Systematyczne obserwujemy rynek w zakresie wystąpienia potencjalnych ryzyk i kolizji dla już zgłoszonego znaku oraz próby zgłoszenia znaku podobnego.

Na czym polega zadanie konkursowe?

Zadanie konkursowe polega na napisaniu interesującego tekstu o tytule „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, w oparciu o zasady zawarte w „Księdze stylów”, którą znajdziesz razem z regulaminem na stronie internetowej https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Autorzy trzech najbardziej interesujących tekstów zdobędą komplet książek o tematyce marketingowo-biznesowej jak również propozycję podjęcia praktyk w Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Termin realizacji konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. – 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. – 08.12.2017 r.

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych problematyką: zarządzania firmą, szeroko pojętego marketingu, copywritingu, reklamy i budowania wizerunku marki – w szczególności, jeśli planujesz rejestrację firmy lub jesteś studentem.

Konkurs na artykuł popularno-naukowy ma na celu promocja wiedzy w zakresie tworzenia i ochrony marek jak również upowszechnianie dobrych praktyk marketingowych w zakresie ochrony marki.

Nie czekaj i zgłoś swój udział w konkursie!

Więcej dowiesz się na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Wejdź także na stronę zastrzezone.pl zwłaszcza do zakładki baza wiedzy https://zastrzezone.pl/baza-wiedzy/0,0,12. Odnajdziesz tam sporo wartościowych porad, które pomogą Ci stworzyć tekst konkursowy.