Zdobądź grant w wysokości nawet 100 tys. złotych na realizację swojego nieszablonowego pomysłu i zmień sytuację studentów i absolwentów na rynku pracy!

Przyjdź 17 stycznia 2017 r., na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż” i poznaj szczegóły.

CO? – spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż”
KIEDY? – 17 stycznia 2017 r., godz. 16:00-18:00
GDZIE? – Uniwersytet Opolski, Akademickie Centrum Karier, pokój nr 3 (ul. Grunwaldzka 31
45-054 Opole, DS. Kmicic)

O WYDARZENIU

Do udziału w spotkaniu zachęcamy przede wszystkim:

• przedsiębiorstwa;

• urzędy;

• administrację publiczną;

• organizacje pozarządowe;

• pracodawców;

• pracowników HR;

• trenerów zawodu, którzy chcą zaproponować nowe formy organizacji staży, praktyk.

Każdy ma szansę na uzyskanie grantu o wartości nawet 100 tys. złotych, indywidualnie oraz działając jako grupa. Zgłaszany pomysł musi dotyczyć problemów studentów kończących edukację i absolwentów wchodzących na rynek pracy.

O ORGANIZATORZE

Spotkanie organizowane jest przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego. W ramach realizacji projektu Akademickie Centrum Karier pełni funkcję Studenckiego Punktu Obsługi Innowatorów (S-POI).

Głównym liderem projektu jest Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr. Projekt „Czas na staż – granty dla innowatorów społecznych oferujących nowe rozwiązania praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego: Wiedza, Edukacja, Rozwój. Działanie 4.1 Innowacje społeczne.

DLA KOGO?

Dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych zatrudniających absolwentów uczelni lub uczestniczących w kształceniu praktycznym studentów.

JAK APLIKOWAĆ?

Zgłoszeń można dokonywać drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 77 452 70 54 lub e-mailową: ktroscianka@uni.opole.pl

Więcej informacji na temat projektu na stronie projektu: www.czasnastaz.edu.pl

Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 14.01.2017 roku.

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31 sala szkoleniowa nr 1 DS Kmicic

17 stycznia 2017, godz. 16:00 – 18:00