Szkolenie dedykowane jest studentom wszystkich kierunków studiów, których interesuje tematyka marketingu internetowego lub chcieliby się z nią zapoznać. Wbrew pozorom temat skierowany jest nie tylko do osób technicznych.

Na szkoleniu dowiesz się m.in.:
– Czym jest SEO oraz User Experience?
– Dlaczego warto zainteresować się SEO i UX jeszcze przed otwarciem strony www?
– Jak sprawić, by Google nas polubił? – osiągnij wysokie pozycje w wyszukiwarce
– Jak będzie wyglądało SEO w przyszłości? – wyprzedź konkurencję!
– Kariera w SEO – jak rozpocząć swoją przygodę?

Osoba prowadząca – Dawid Kopicki, student Informatyki na Politechnice Opolskiej. Zwycięzca I-edycji ogólnopolskiego programu stypendialnego dla studentów organizowanego przez serwis branżowy SprawnyMarketing i firmę MaxRoy. Certyfikowany specjalista Google AdWords i Google Analytics. Pierwsze kroki w karierze stawiał jako młodszy specjalista ds. marketingu internetowego w opolskiej agencji Exelmedia, przechodząc kolejno na wyższe stanowiska. Pasjonat szeroko pojętego e-marketingu, a w szczególności SEO, Content Marketingu oraz Analityki.

Obecnie:
Bloger Kopicki.pl – Blog poświęcony merytorycznym oraz technicznym aspektom marketingu internetowego i blogowania
Kierownik działu SEO w EXELMEDIA SP. Z O.O. – Agencja Reklamy e-commerce i Analityki Internetowej
Specjalista ds. marketingu internetowego FUNDACJA EPOLAK – Rozwijamy Polskę w Internecie
Redaktor MAGAZYNSEM – Nowości ze świata marketingu internetowego

Czynnie bierze udział w doradztwie oraz promocji firm w Internecie.

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31, sala szkoleniowa nr 1, DS. Kmicic

12 stycznia 2017, godz. 15:00 – 17:00