Szkolenie z umiejętności, których nie uczą w szkole, a są potrzebne w życiu codziennym. Niezależnie czy przedstawiasz prezentację w ramach zaliczenia projektu na studiach, czy prowadzisz spotkanie biznesowe w pracy, czy opowiadasz historię swoim znajomym – to jest to forma, w której występujesz publicznie.

Jak się nauczyć trudnej sztuki wystąpień publicznych?
Odpowiemy na to pytanie podczas naszego warsztatu.

Prowadzący:

Marcin Leśniak – Jeden z członków założycieli oraz obecny prezes klubu Opole Toastmasters. Były członek parlamentu studentów Politechniki Wrocławskiej.

Patryk Orlański – Optymistyczny student Uniwersytetu Opolskiego, filmowiec oraz aktywny członek klubu Toastmasters. Angażuje się w wiele projektów i uwielbia wyzwania oraz ciągły rozwój. Wystąpieniami publicznymi interesuje się od ponad roku.

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31, sala szkoleniowa nr 1, DS Kmicic

01 grudnia 2016, godz. 18:30 – 19:30