Zapraszamy na warsztaty organizowane przez Akademickie Centrum Karier i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole. Warsztaty będą doskonaliły umiejętność poruszania się po rynku pracy. Omówione zostaną współcześnie stosowane metody doboru i oceny kandydatów. Celem warsztatu będzie wypracowanie dobrych praktyk i rekomendowanie działań mających na celu przygotowanie do kontaktu z przyszłym pracodawcą w procesie doboru pracowników.

Warsztaty odbędą się w dwóch częściach. Pierwsza część odbędzie się w godzinach od 9:00 do 10:00, poprowadzi je dr M. Nawrat (sala 103). Następnie uczestnicy zostaną zaproszeni na przerwę i poczęstunek. Po przerwie, o godzinie 10.15, zapraszamy na drugą część warsztatów pt: „Europejski, polski i opolski rynek pracy”, które poprowadzi dr Leszek Cybulski w sali 120.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj miejsce: szkolenia@uni.opole.pl

Uniwersytet Opolski, ul. Katowicka 89, Collegium Civitas, sale 103 i 120.

18 października 2017, godz. 09:00 – 11:15