XIII Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego

Koło Naukowe Młodych Menedżerów ma przyjemność zaprosić pracowników oraz studentów Uniwersytetu Opolskiego do udziału w XIII Studenckim Sympozjum Naukowym Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego.
Celem jest stworzenie platformy, na której goście, prelegenci oraz studenci będą mieli okazję wymieniać swoje poglądy z profesjonalistami i praktykami zdrowia publicznego.

Tegoroczna, trzynasta już edycja Sympozjum odbędzie się pod hasłem Stoję obok Ciebie. Zdrowie psychiczne w systemie.

Konferencja odbędzie się 7 maja 2020 roku w Sali Wykładowej Centrum Naukowej Informacji Medycznej ul. K. Marcinkowskiego 2-6 we Wrocławiu.

Sympozjum adresowane jest do lekarzy, pielęgniarek, absolwentów uczelni medycznych, studentów oraz wszystkich osób działających w sektorze ochrony zdrowia.

Możliwość prezentacji prac naukowych oraz badawczych przyciąga uczestników z całej Polski. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się autorytety z dziedziny zdrowia publicznego,
m.in. profesorowie uczelni, dyrektorzy jednostek ochrony zdrowia, przedstawiciele instytucji odpowiadających za kształt polityki zdrowotnej.
W wydarzeniu wezmą również udział studenci Zdrowia Publicznego i innych kierunków uczelni wyższych.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły:
Broszura informacyjna