fbpx

Zaprojektuj profesjonalne CV w darmowym kreatorze

Szukasz pomysłu na oryginalne, a jednocześnie profesjonale CV? A może wolisz klasyczne, sprawdzone szablony i wzory? Nie chcesz męczyć się z formatowaniem i tabelami? Wypróbuj darmowy kreator CV od Canva.

Canva to narzędzie do tworzenia różnego rodzaju grafik, w polskiej wersji językowej. Wśród dostępnych w serwisie opcji znajduje się m.in. kreator CV z gotowymi wzorami do pobrania. Szablony stworzone przez grafików z Canva, pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Możesz wybierać z setek projektów, dopasowując je tak, by najlepiej podkreślić swoje umiejętności. W gotowych szablonach możesz zmieniać kolory, czcionki, układ. Znajdziesz tutaj zarówno minimalistyczne, klasyczne projekty, jak i te przeznaczone dla branży kreatywnej.  

Narzędzie jest dostępne przez przeglądarkę, pod adresem: https://www.canva.com/pl_pl/ i jako aplikacja na smartfony z systemem iOS i Android. Edycja możliwa jest z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, tak samo jako pobieranie, drukowanie, udostępnianie Twojego projektu. Możesz tworzyć wiele wersji CV, dostosowując je do konkretnych ofert pracy.

Kreator CV znajduje się pod adresem: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/CV/ 

Tutaj znaleźć można więcej przykładowych projektów: https://www.canva.com/pl_pl/tworzyc/

Przygodę z programem warto rozpocząć od tutoriali, w szkole projektowania: https://designschool.canva.com/, wśród których znaleźć można film instruktażowy na temat projektowania CV: https://designschool.canva.com/tutorials/create-resume-using-canva/

Powodzenia!