fbpx

Zaproszenie do wolontariatu długoterminowego w Gdyni

Pasjonuje Cię fotografia? Może uwielbiasz robić krótkie filmy lub pisać? Czy interesujesz się mediami społecznościowymi? Jeśli tak i jeśli chcesz poznać nowych ludzi z całej Europy, jesteś osobą kreatywną i samodzielną, zapraszamy do wzięcia udziału w  projekcie wolontariatu!

Jako wolontariusz/ka, przy wsparciu koordynatora, będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie różnych materiałów medialnych, takich jak filmy, zdjęcia i teksty dotyczące Europejskiego Korpusu Solidarności oraz lokalnych i międzynarodowych projektów.

Będziesz przygotowywać materiały promocyjne, zbierać historie, przeprowadzać wywiady
itp. Będziesz zaangażowany/a w cały proces produkcji, poczynając od proponowania własnych pomysłów, poprzez realizację, a skończywszy na dystrybucji materiałów w mediach społecznościowych. Cała praca będzie oparta na wspólnej pracy z zespołem.

Dotychczasowe filmy:
https://www.youtube.com/channel/UC5a9DXYiq462Lv1zow1_7zw/videos
https://www.youtube.com/channel/UC2nBilgja57ZEe1cBGze6TA

Kto może się zgłosić?
Jeśli jesteś zainteresowany/a mediami społecznościowymi – wideo marketingiem, jesteś osobą kreatywną, komunikatywną, zorganizowaną, potrafisz pracować samodzielnie i wykonywać swoją pracę na czas? Jeśli chciałbyś pracować z różnymi ludźmi, jesteś otwarty/a na ludzi z różnych krajów, w różnym wieku i różnym pochodzeniu i chcesz się rozwijać, to jest to projekt dla Ciebie!
Mile widziana będzie podstawowa znajomość języka angielskiego.

Jak się zgłosić?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 22 marca 2020r. Formularz dostępny tutaj.

Projekt jest finansowany z programu Europejskiego Korpusu Solidarności Unii Europejskiej.