fbpx

Zaproszenie – MapIT Mapping Hackathon

W imieniu firmy Here Technologies zapraszamy do udziału w wydarzeniu #Map_IT! Mapping Hackathon. Impreza organizowana jest współnie z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Kołem Naukowym Geodetów DAHLTA AGH.

Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. Hackathon adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych technologiami mapowymi. Zadaniem drużyn będzie budowa rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:

  • Environment,
  • Social Responsibility,
  • Smart Cities,
  • Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
  • Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api (https://developer.here.com), które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie http://www.map-it.com.pl/ oraz na Facebooku https://www.facebook.com/HEREMapIT/

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Organizatorzy #Map_IT! Mapping Hackathon
Here Technologies
Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego
KNG DAHLTA AGH Kraków

Kontakt:
MapIT@here.com