W kreatywności ważne jest szukanie nieoczywistych rozwiązań dla problemów, oderwanie się choćby na chwilę od ograniczeń i wyjście poza typowy schemat działania i myślenia.

Odchodzenie od bezpiecznych, sprawdzonych rozwiązań, wychodzenie poza schematy to cechy, które zamierzamy pobudzić podczas spotkania. Zapraszamy na warsztat poszerzający umiejętność elastycznego, nieszablonowego myślenia.

Zasadniczym celem warsztatu jest rozbudzenie twórczego myślenia, przełamanie schematów myślowych, poznanie metod generowania pomysłów. Nabycie umiejętności dostrzegania i radzenia sobie z barierami ograniczającymi twórcze myślenie i działanie zespołowe.

Firma: RESPONSA Sp. J.

Prowadzący:  Alicja Żak-Łykus

Psycholog, coach, trener rozwoju osobistego. Specjalizuje się w obszarach psychologii zarządzana, budowania relacji interpersonalnych, psychologii zespołu i różnic indywidualnych. Jest certyfikowanym trenerem biznesu na poziomie Senior Trainer 5EQF European Qualification Framework. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dedykowane dla firm między innymi z zakresu rozwoju kompetencji osobistych, menadżerskich, nowych form pracy przy rozwoju kompetencji i zasobów pracownika. Jest akredytowanym coachem międzynarodowej organizacji International Coach Federation (ICF) poziom Associated Certified Coach (ACC). Vice Prezes Zarządu ICF Polska w latach 2014/15 oraz Członek Komisji Rewizyjnej w latach 2015/2016. Swoją wiedzę i kompetencje podnosi jako pracownik uczelni wyższej. Najnowszą wiedzę z zakresu psychologii wykorzystuje praktycznie podczas współpracy z klientami w ramach działań własnej firmy RESPONSA. Autorka publikacji naukowych między innymi z zakresu zachowań komunikacyjnych, zarządzania czy jakości relacji interpersonalnych. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania nad nowym konstruktem self-compassion i relacjami interpersonalnymi w środowisku biznesowym.

Uniwersytet Opolski, ul. Grunwaldzka 31, sala szkoleniowa, DS. Kmicic (parter)

09 czerwca 2017, godz. 09:15 – 11:30