fbpx

Zgłoś się do IX edycji Akademii Energii!

Ruszyła rekrutacja do IX edycji Akademii Energii – bezpłatnego programu edukacyjnego Fundacji im. Lesława Pagi dla studentów i absolwentów, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą energetyczną.

Temat IX edycji programu to: Energia na trudne czasy – kiedy kryzys puka do naszych drzwi. Podczas Akademii poruszymy m.in. temat elastyczności i stabilności rynku energii, transformacji i efektywności energetycznej, a także zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

Celem Akademii jest stworzenie platformy wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze.
Program składa się z czterech weekendów wypełnionych warsztatami i spotkaniami z ekspertami z branży energetycznej. Co roku do Akademii przyjmowanych jest 30 uczestników, z których każdy ma szansę na płatny staż w jednej z firm partnerskich.

IX edycja Akademii Energii odbędzie się jesienią. Pierwsze zajęcia planowane są na 19 września. Pełen harmonogram, regulamin i listę Partnerów znajdziesz na stronie: https://bit.ly/2VOg1x6
Rekrutacja trwa do 30 czerwca. Zgłoś się!
*Po raz pierwszy w formularzu znalazło się zadanie dodatkowe w formie wideo, za które można uzyskać punkty przy ocenie zgłoszenia.

DLA KOGO?

  • osób, które z branżą energetyczną wiążą swoją przyszłość zawodową,
  • studentów i absolwentów uczelni wyższych (rozpoczęty II rok studiów – nieukończony 27 rok życia),
  • studentów i absolwentów kierunków: ekonomia, prawo, finanse, transport, dziennikarstwo oraz uczelni technicznych.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII ENERGII?

  • poznasz branżę energetyczną w Polsce przez pryzmat liderów rynku, z którymi jako uczestnik będziesz analizować największe zagadnienia w branży energetycznej, szukał praktycznych rozwiązań na aktualne problemy i ćwiczył ich wdrażanie na konkretnych case’ach przygotowanych przez firmy partnerskie,
  • zdobędziesz szansę na płatny staż w firmach partnerskich związanych z rynkiem energetycznym,
  • poszerzysz perspektywę na rozwój Twojej ścieżki kariery na rynku energetycznym w Polsce,
  • poznasz ludzi równie ambitnych, jak Ty i dołączysz do wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi – będziesz mógł zaangażować się w organizację kolejnych edycji Akademii oraz w wiele innych działaniach Fundacji w różnych obszarach,
  • nawiążesz relacje i przyjaźnie, którzy przetrwają na długie lata.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Partnerami Strategicznymi IX edycji Akademii Energii są:
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.,PKP Energetyka S.A.,Polenergia SA,Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.,Polenergia Obrót SA.
Partnerzy programu:
Boston Consulting Group,Ellipsis Energy Sp. z o.o.,Forum Energii,, innogy Polska S.A.Towarowa Giełda Energii S.A.,Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A.
Partner wspierający:
Hop.city
Patroni Medialni:
Biznes Alert, Energetyka.eu, Energetyka24, GramwZielone.pl, StockWatch, WysokieNapięcie.pl