Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

​Konkurs Audit OdyssEY to idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

Dla kogo?

Jest to konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością, którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy.

Etapy konkursu

Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu (3- lub 4-osobowego) oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study – etap trzeci.

Nagrody

Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami nt konkursu na stronie organizatora:
www.auditodyssey.pl

Zgłoszenia zostały przedłużone! Wszystkie chętne zespoły mają czas do 14 kwietnia!