Zmierz się z podatkowymi wyzwaniami okresu pandemii i zostań Podatkowym liderem

„Podatki w czasie pandemii” to temat pracy konkursowej VIII edycji konkursu „Podatkowi liderzy”.
Studenci i absolwenci kierunków prawniczych i ekonomicznych przedstawią swój pomysł na zmiany systemu podatkowego, które mogą ułatwić firmom dostosowanie do zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Na najlepszych czeka 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Udział w konkursie

• Pracę konkursową pt. „Podatki w czasie pandemii” należy złożyć do 29 listopada 2020 r. przez formularz zgłoszeniowy
    Uwaga! praca nie może przekroczyć dwóch stron formatu A4, czcionka 12.
  • Dołącz CV oraz kopię dokumentu potwierdzającego status studenta/absolwenta na kierunku prawniczym lub ekonomicznym (np. zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta lub skan dyplomu ukończenia studiów).

Harmonogram konkursu:

Podatkowi liderzy otrzymają:

Płatny staż w Ministerstwie, w ramach którego przewidywane są m.in.:

• Udział stażystów w pracach Departamentu Analiz Podatkowych, zajmującego się współtworzeniem założeń do wdrażanych w Polsce innowacyjnych rozwiązań podatkowych,
  • Możliwość uczestnictwa w wybranych kursach i szkoleniach realizowanych przez Ministerstwo Finansów.

Więcej informacji:
Zmierz się z podatkowymi wyzwaniami okresu pandemii i zostań Podatkowym liderem