Akademia Liderów Rynku Kapitałowego – bezpłatny program dla studentów

Ruszyła rekrutacja do 16. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Ten najdłużej działający program Fundacji im. Lesława Pagi, pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się na rynku finansowym, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów branży.

Wyjątkowa edycja
Jak na 2021 rok przystało, Akademia musiała dostosować się do panujących wymogów. 16. edycja odbędzie się w formie hybrydowej. Dwutygodniowa szkoła letnia została zastąpiona jeszcze większą dawką wiedzy podczas zajęć on-line. Jak co roku, uczestnicy będą mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli film partnerskich, a także Alumnów ALRK poprzednich edycji.

1 z 30
Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski. Do Akademii dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Stypendyści nie tylko biorą udział w intensywnych szkoleniach, ale także trafiają na płatne staże po zakończeniu programu. W gronie Partnerów znajdują się takie prestiżowe instytucje jak Bain&Company Poland, Bastion Group, Eques Investment TFI, ING Bank Śląski, Investors TFI, Mid Europa Partners, PFR Ventures, Rothschild&Co Polska, BillTech, Skriware, CFA Society Poland, IZFiA, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Koło Naukowe Rynku Kapitałowego – INDEX, Liderzy ProBono, aleBank.pl, Equity Magazine, Niezależny Miesięczik Studentów Magiel, Profit Journal – kwartalnik finansowy, Parkiet i Rzeczpospolita.

Każdy uczestnik Akademii zostaje także Alumnem Fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.

Na zgłoszenia Akademia Liderów Rynku Kapitałowego czeka do 16 marca: https://bit.ly/ALRKXVI