AstraZeneca – Program stażowy | Nabór do 21.04.2021

Program Stażowy w AstraZeneca skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat uczelni wyższych, którzy chcą wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych w jednej z najbardziej innowacyjnych globalnych firm biotechnologicznych. Dołączając do AstraZeneca będziesz miał możliwość pracowania z ludźmi, którzy mają wpływ na życie i zdrowie milionów pacjentów na całym świecie, rozwijając przełomowe terapie, które przesuwają granice nauki.

W tegorocznej edycji programu – 21 działów AstraZeneca oferuje 60 miejsc stażowych. Kandydaci mogą wybierać spośród 27 różnych stanowisk.

Zespoły biorące udział w programie:

• Finance Service Desk
  • Global Finance Services P2P: Coupa Programme
  • Global Finance Services
  • Global Finance Services Operations and Inventory
  • Global Procurement Services
  • TAX TEAM/ Global Finance Services
  • HR People Services
  • Centralized Monitoring
  • R&D Learning Technology Management /PQL/ DevOps
  • DevOps – Portfolio, Transformation & Insights
  • Study Management Late BioPharm
  • Regulatory Project Management (oncology)
  • Medical and Regulatory
  • Late Phase Data Management
  • TRISARC
  • Data Science & Artificial Intelligence
  • R&D IT
  • Biometrics, Late-Stage Development, Respiratory & Immunology, BioPharmaceutics R&D
  • Commercial

Termin przesyłania zgłoszeń mija 21 kwietnia!
Aplikację należy składać tutaj.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dlaczego AstraZeneca?
W AstraZeneca, gdy widzimy szansę na zmianę, wykorzystujemy ją i urzeczywistniamy, ponieważ każda okazja, niezależnie od tego, jak mała jest, może być początkiem czegoś dużego. Dostarczanie leków zmieniających życie wymaga zaangażowania, odkrywania możliwości i rozpoznawania ich potencjału. Wyróżnia nas kreatywne podejście do nowych wyzwań. Przekonaj się, jak wygląda praca w organizacji, którą kształtują pracownicy.
Zainteresowany? Dołącz do nas i weź udział w fascynującej podróży.